Знайти в собі дитину і здійснити давно забуті мрії

Знайти в собі дитину і здійснити давно забуті мрії

Знайти в собі дитину і здійснити давно забуті мрії – все це зможуть відвідувачі всеукраїнського доброчинного фестивалю «Творчість дітям», який відбудеться у Києві 22-23 травня. Десятки майстер-класів вчитимуть як практичних речей - візажу, ораторського мистецтва, журналістики, так і екзотичних – IQ-танців, інтуїції, живопису почуттями. Усі гроші підуть для здійснення дитячих мрії вихованців інтернату «Любисток».

Буденність убиває мрії, а творчість, навпаки, їх народжує. На фестивалі майстер-класів навчатимуть мови квітів, магічної сили інтуїції і навіть мистецтва IQ-танців. Організатори сподіваються, що, спробувавши себе в незвичній ролі, інженер може перетворитися на художника, а токар – на оратора. Кожен матиме змогу знову зануритися в дитинство. Адже лише діти можуть мріяти сміливо й не обмежувати себе чіткими рамками.

"Я хочу спочатку вивчитись, а тоді поступить на повара і манікюр–педікюр".

"Взагалі я хотів би стати топографом, для цього треба вміти креслити".

"Я багато ким хочу стати, не знаю навіть... Ну, мабуть що співать, співачкою. Я думаю, що моя мрія здійсниться".

Заради здійснення мрій і працюватиме фестиваль творчості. Усі гроші підуть на цих дітей, вихованців сиротинця «Любисток». Їм, як нікому, треба допомогти реалізувати мрії, інакше потяг до сцени чи пензля поступиться реаліям, а потім тягарем нездійсненності роками лежатиме на душі. На реанімацію вашої внутрішньої дитини й працюватимуть десятки майстер-класів.

Єфим Шабшай, президент академії мистецтв: "Это собрание всех лучших технологий, которые сейчас существуют в мире, и Украина в этом смысле конкурентоспособна, даже очень".

Українській душі справді можна позаздрити, твердить народний актор Євген Паперний. Він же доктор Лівсі, капітан Врунгель, шеф та вірний помічник Лом. Свого часу артист не побоявся кинути все заради здійснення дитячої мрії про чарівний світ кіно. І сьогодні його голосами говорять найулюбленіші герої всіх поколінь.