Я від Святого Миколая! Він просив передати тобі цей подарунок

Я від Святого Миколая! Він просив передати тобі цей подарунок

Близько 450 волонтерів – помічників Святого Миколая, цих вихідних розносять подарунки по домівках 2000 потребуючих дітей Львова, – вони постукають в двері та скажуть “Я від Святого Миколая! Він просив передати тобі цей подарунок.” Для дітей це буде справжня несподіванка.

„Особливістю акції „Миколай про тебе не забуде” є те, що її проводить молодь, яка не зважаючи на сесію та вихідні дні, присвячує свій час для того, аби стати ангелами Добра та дарувати іншим радість, щастя та усмішки. Завдяки цьому творяться справжні чудеса, і відбувається те, що здавалося неможливим, - говорить координатор акції Олена Яремко.

У неділю 18 грудня з 12.30 до 15.00 відбудеться святкова акція у місті (біля Оперного театру, Площа Ринок, площа біля Собору Святого Юра, Пр.Свободи, Сихів), під час якої помічники Святого Миколая вітатимуть усіх перехожих зі святами, даруюючи цукерки, усмішки та нагадуючи, що Миколай про них не забуде! Усіх помічників Миколая можна зустріти в неділю 18 грудня о 13.00 біля ялинки в центрі міста.

Благочинну акцію для потребуючих дітей Львова «Миколай про Тебе не забуде» підтримали студенти 20 вищих навчальних закладів, акція проводилася у 30 середніх школах, ліцеях та гімназіях Львова.

Цього року Миколай не забуде також про потребуючих дітей Тернополя. Там акцію проводять осередок Академії Української молоді, ХМО «Знамення» та ТУСК «Обнова».

//cupol.brama.com