«Артек» працює у плановому режимі

«Артек» працює у плановому режимі

Міжнародний дитячий центр «Артек» працює у плановому режимі. Про це Міністр з питань сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко заявив сьогодні на брифінгу.

Юрій Павленко зауважив, що «Артек» є одним з небагатьох таборів, які працюють протягом всього року, і на сьогодні у таборі вже починається третя зміна. За словами очільника відомства, ремонтні роботи, фінансування яких здійснюється завдяки коштам з Резервного фонду Державного бюджету, проводяться паралельно з оздоровчою кампанією.

Юрій Павленко також зазначив, що на сьогодні триває робота двох комісій: Комісії щодо передачі сфери управління від Державного управління справами до Міністерства сім’ї, молоді і спорту та Комісії з перевірки земельних питань, пов’язаних з «Артеком». «Думаю, що у вересні ми надамо детальний звіт про кожну земельну ділянку, яка є в «Артеці» або, можливо, була незаконно відчужена від території табору», - наголосив Міністр.

Юрій Павленко відзначив, що у червні на річниці «Артеку» буде представлена семирічна програма розвитку дитячого центру: «З «Артеком», як і з «Молодою гвардією» на сьогодні немає проблем з їх діяльністю і з оздоровленням там дітей... Впевнений, що у 2009 році «Артек» оздоровить рекордну для себе за роки незалежності кількість дітей – у межах 28 тисяч».

Юрій Павленко зауважив, що на сьогодні Уряд працює над тим, щоб максимально акумулювати усі можливі кошти для проведення оздоровчої кампанії. «Ми хочемо врегулювати певні елементи бюджетного законодавства з метою проведення максимально якісної оздоровчої кампанії для дітей у 2009 році».