МОЗ та Академія медичних наук об’єднають зусилля в запобіганні поширення свинячого грипу

МОЗ та Академія медичних наук об’єднають зусилля в запобіганні поширення свинячого грипу

Сьогодні відбулася телефонна розмова Міністра охорони здоров’я України Василя Князевича з президентом Академії медичних наук України Олександром Возіановим.

Поінформувавши про ситуацію в світі та Україні, що склалася внаслідок загрози розповсюдження свинячого грипу типу А(H1N1), Василь Князевич звернувся до Академії медичних наук з закликом об’єднати зусилля наукової спільноти та практикуючих фахівців в запобіганні поширення згаданої хвороби. Особливе значення така співпраця набуває у зв’язку з тим, що Всесвітня організація охорони здоров'я вирішила підняти рівень небезпеки виникнення пандемії свинячого грипу до п'яти балів із шести.

У свою чергу Олександр Возіанов підтвердив готовність Академії медичних наук активно включитися до спільної роботи, запропонувавши науковий потенціал.

Сьогодні в Міністерстві охорони здоров’я за ініціативою компанії “Діапроф-мед” відбулася зустріч, на якій було зазначено, що компанія має високий науково-технічний потенціал, значний досвід і готова долучитися до розробки та виробництва тест-систем для України.