Київська школа № 72 святкує 70-річчя
- Автор
- Дата публикации
![Київська школа № 72 святкує 70-річчя](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/0/a3/dfb39cec-cb79e772cd968b2c76761b19ad299a30.jpg?v=7151_1)
16 грудня, о 16:00 розпочнеться урочисте відзначення 70-річного ювілею ЗНЗ № 72 (вул. Генерала Наумова, 35а). За інформацією прес-служби Святошинської РДА, ця школа є найстарішою у районі й однією з перших у Києві. Про добрі традиції та історії навчального закладу розкажуть колишні учні школи, починаючи від випускників 40-их років минулого століття, які завітають на ювілей рідної школи.
На ювілейний вечір також завітають почесні гості: голова Святошинського району Володимир МАЗЕПА із заступниками, заступник голови КМДА, начальник Головного управління освіти і науки Валерій КІР’ЯН, начальник райуправління освіти Галина ТЕРПИЛОВСЬКА а також випускники та друзі школи.