B дитячому комбінаті м.Запоріжжя зареєстроване групове захворювання на гостру кишкову інфекцію

B дитячому комбінаті м.Запоріжжя зареєстроване групове захворювання на гостру кишкову інфекцію

Як повідомляє Запорізька обласна санепідстанція в дитячому комбінаті № 219 м.Запоріжжя зареєстроване групове захворювання на гостру кишкову інфекцію ротавірусної етіології. Станом на 24.04.09. в д/к № 219 м.Запоріжжя нових випадків захворювань не зареєстровано. Як і раніше, зареєстровано 17 хворих, із яких 9 знаходяться в обласній інфекційній клінічній лікарні, 8 - в стаціонарах на дому. Антиген ротавірусу виявлений у 14 хворих.

У всіх захворілих дітей динаміка захворювання позитивна, стан здоров’я нормалізований. Лікування продовжується.

Дообстежена на антиген ротавірусу 1 контактна дитина 2006 р.н., результат позитивний, клінічно здорова. У вихователя ясельної групи № 1 виявлений антиген ротавірусу, клінічно здорова. Таким чином, станом на 24.04.09. зареєстровано 11 носіїв ротавірусної інфекції, клінічних проявів інфекції немає.

Продовжується медичний нагляд за контактними.

23.04.09. клінічно доглянуто 160 дітей, всі здорові.

24.04.09. закінчуються обстеження працівників дитячого комбінату на антиген ротавірусу. Робота по встановленню джерела інфекції та фактору передачі продовжується. Остаточні висновки будуть зроблені після отримання результатів лабораторних досліджень. Протиепідемічні заходи продовжуються.