Юна героїня подолала тяжку хворобу, шиючи м’яких звірят

Юна героїня подолала тяжку хворобу, шиючи м’яких звірят

Рятувалася іграшками. Шиючи звірят та казкових персонажів, вона шукала радість та здоров`я. Вже як іграшковий майстер неодноразово перемагала на міжнародних конкурсах обдарованих дітей. У президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» талант Галі відзначили грантом.

Ця юна героїня подолала тяжку хворобу, шиючи милих м’яких звірят. У колекції Галі Крюк понад 120 власноруч створених іграшок. Вона їх принципово не продає, лише дарує. Дівчина сама придумує викрійки до майбутніх м`яких персонажів. Навіть видала книгу-підручник, з чого та як створити іграшку вдома.

Леонід Кучма, голова президентського благодійного фонду «Україна»: "Таких книжок дуже мало у нас в Україні. Діти, прочитавши цю казку, можуть самі пошити іграшки і зіграти в ляльковий театр".

Виставка її робіт у приміщенні президентського благодійного фонду «Україна» вже шоста персональна. Окрім іграшок, Галя пише казки та вірші, а вивчитися хоче на театральну актрису. Гроші, які юна майстриня отримала від фонду «Україна», збирається віддати батькам.

Галина Крюк, модельєр-закрійник: "Грант перший, яка сума - не знаю, витрачу – дуже вдячна своїм батькам – у них проблеми зі здоров`ям, я б хотіла б їм допомогти, як вони колись мені".

У президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» щорічно відшуковують обдарованих дітей. Адже іноді навіть невелика матеріальна підтримка допоможе розкрити велику зірку