Лікарні, дитсадки, школи – відключаються від тепла тільки після звернення їх керівництва

Лікарні, дитсадки, школи – відключаються від тепла тільки після звернення їх керівництва

АЕК «Київенерго» надіслала лист до Київської міської державної адміністрації з пропозицією достроково завершити опалювальний сезон у зв`язку із стійкою теплою погодою.

«Київенерго» зазначає, що згідно з нормами, при середньодобовій температурі навколишнього середовища вище за 8 °С впродовж трьох днів компанія завершує опалювальний сезон після ухвалення відповідного рішення КМДА. При цьому «Київенерго» технічно готове до завершення опалювального сезону.

«Сьогодні компанія працює на технологічному мінімумі при найменшій можливій температурі теплоносія на виході колекторів - 65°С. Знизити температуру ще нижче, не зважаючи на теплу весняну погоду, не дозволяють технічні особливості теплопостачання в Києві, оскільки ”Київенерго” одночасно відпускає теплову енергію і для підігріву води киянам», - говорить технічний директор АК «Київенерго» Юрій Гладишев.

За його словами, тривалість відключення споживачів від теплопостачання становитиме від трьох до п`яти днів, залежно від потужності теплових джерел.

«У першу чергу, проводиться відключення житлового сектору. Соціальна сфера: лікарні, дитсадки, школи – відключаються від тепла тільки після звернення з таким проханням їх керівництва», - уточнив Ю.Гладишев.

Як повідомлялося, у деяких містах України опалювальний сезон вже завершено.