У країнська делегація взяла участь у семінарі «Краще підприємство для родини»

У країнська делегація взяла участь у семінарі «Краще підприємство для родини»

Наприкінці березня українська делегація взяла участь у двосторонньому регіональному семінарі «Краще підприємство для родини», який відбувся в Братиславі (Словаччина) в рамках україно-словацького Проекту «Краще підприємство для родини».

Проект реалізується громадською організацією Центр Розвиток КСВ і Словацьким Центром комунікації і розвитку за підтримки SlovakAid.

Метою візиту було представлення досвіду українських компаній - переможців всеукраїнського конкурсу «Краще підприємство для родини», який відбувався з вересня по грудень 2008 року.

До складу української делегації увійшли представники Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства соціальної політиці та праці, Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, цьогорічні переможці конкурсу «Краще підприємство для родини».

В рамках дводенного семінару було представлено українське законодавство в сфері соціального партнерства і підтримки сім’ї, презентовано досвід українських великих підприємств і малого та середнього бізнесу щодо турботи про співробітників та їх родини, а також обговорені майбутні плани реалізації Всеукраїнського конкурсу в Україні. За підсумками семінару словацькі учасники відзначили позитивний досвід українських підприємств у сфері підтримки співробітників і корпоративної соціальної політики.

В рамках заходу українська делегація відвідала офіс компанії DELL, де представники компанії презентували корпоративні програми турботи для співробітників.

За оцінками учасників української делегації, такі заходи сприяють обміну досвідом і найкращими практиками, а також допомагають порозумінню інших країн та їх культурному обміну.

Новий етап Всеукраїнського конкурсу «Краще підприємство для родини» буде оголошено у травні 2009 року.

Довідка:

19 березня 2009 року в Києві нагородили переможців національного конкурсу "Краще підприємство для родини" 2008 року. На конкурс було представлено 50 заявок.

У номінації "Турбота про співробітників та їх родини" (категорія "Великі підприємства") переможцем став Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія". Друге місце отримав Іршавський гірничо-збагачувальний комбінат. Третє місце члени журі присудили Державному підприємству "Новоград-Волинське державне лісомисливське господарство".

В цій же номінації, у категорії "Малі та середні підприємства", перше місце посів Благодійний фонд "К". Друге місце – ДП Коломийський експериментальний завод "Прут". Третє місце і спеціальну нагороду "Краще підприємство у впроваджені ґендерної політики" отримали ЛФ ДПВНДІ "Укренергомережпроект" та Богородчанське тепличне господарство.

Ще одну спеціальну нагороду у номінації "Турбота про співробітників та їх родини" у категорії "Підприємство, очолюване молодим керівником" було присуджено ЗАТ "Дружба народів "Нова".