У Луганську відбудеться ІІІ Міжнародна конференція „Проблеми та перспективи методичних підходів до аналізу стану здоров’я”

У Луганську відбудеться ІІІ Міжнародна конференція „Проблеми та перспективи методичних підходів до аналізу стану здоров’я”

У Луганській області триває цикл конференцій для лікарів різних спеціальностей. Так, днями відбулася конференція „Діагностика хронічних вірусних гепатитів, асоційованих з туберкульозом та ВІЛ-інфекцією” за участю лікарів інфекціоністів області. Також, для лікарів дитячих ендокринологів та лікарів-педіатрів була проведена конференція „Цукровий діабет у дітей та підлітків. Терапія хронічних ускладнень”. Лікарі психіатри та наркологи мали змогу обмінятися досвідом під час обласної конференції „Сучасні погляди на клініку, діагностику та лікування хворих з деменцією”.

Згідно з Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій на 2009 рік, 26-27 березня 2009 у Луганському державному медичному університеті відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція „Проблеми та перспективи методичних підходів до аналізу стану здоров’я”.

Конференція відбудеться за участю науковців з Луганського державного медичного університету, Інституту фізіології ім.О.О. Богомольця НАН України, ДП „Державний фармакологічний центр” МОЗ України, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, Харківського національного медичного університету, Донецького національного медичного університету ім. М.Горького, Української військово-медичної академії, ДУ „Науково-практичного центру ендоваскулярної нейрорентгенохірургії АМН України”, Луганського національного університету ім. Т.Шевченка, Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля, ДП Український НДІ медицини транспорту МОЗ України, ВДНЗ „Українська медична стоматологічна академія”.

Окрім науковців до участі у Міжнародній науково-практичній конференції запрошені лікарі-терапевти, лікарі „загальної практики-сімейної медицини”, кардіологи, невропатологи, пульмонологи, гінекологи, педіатри, а також інші зацікавлені спеціалісти лікувально-профілактичних закладів.