Двоє хлопчаків отруїлися пігулками, які знайшли на вулиці

Двоє хлопчаків отруїлися пігулками, які знайшли на вулиці

Двоє хлопчаків - 8 та 7 років у с.Репуженці Заставнівського району отруїлися пігулками, які знайшли на вулиці. Менший хлопчик ще перебуває у реанімаційному відділенні, а його 8-річного друга, стан якого кращий, вже перевели до дитячого відділення. Про це ЗІК повідомили у Центрі пропаганди ГУ МНС в Чернівецькій області.

23 березня двох хлопчаків – 7 та 8років із села Репужинці було госпіталізовано до Заставнівської центральної районної лікарні із діагнозом "гостре медикаментозне отруєння медпрепаратами".

Як повідомив старший інспектор Заставнівського РВ ГУ МНС України в Чернівецькій області Василь Петрюк, хлопчики гралися на вулиці і знайшли пігулки. Що це за медикаменти та як вони опинилися в руках дітей – нині намагаються з’ясувати і батьки, і лікарі.

Менший хлопчик ще залишається у реанімаційному відділенні, його стан лікарі оцінюють як стабільно задовільний. Його 8-річного друга вже перевели до дитячого відділення. Його стан набагато кращий: припускають, що він з’їв набагато менше пігулок, ніж його товариш.