Яким бачать туберкульоз майбутні медики

Яким бачать туберкульоз майбутні медики

У Всесвітній день боротьби з туберкульозом в галереї «РА» (вул. Б.Хмельницького, 32) в 17.00 відкриється фото-виставка робіт студентів-медиків «Туберкульоз. Стоп-кадр».

Яким бачать туберкульоз майбутні медики? Студентам медичних ВУЗів України було запропоновано за допомогою фотографії розкрити тему туберкульозу в Україні, і показати, яким вони бачать цю проблему.

За прогнозами фахівців за період 2000 – 2020 р.р. в світі буде зареєстровано майже 1 млрд. інфікованих туберкульозом, 200 чоловік захворіють на туберкульоз і близько 40 млн. помруть від цієї хвороби.

В Україні щогодини з’являється 4 хворих на туберкульоз і помирає від нього1 пацієнт. Щоб змінити ситуацію необхідно підвищувати обізнаність щодо цієї проблеми не лише населення, а, в першу чергу, медиків. Студенти медичних ВУЗів – майбутні медики. Від їхньої обізнаності, свідомого ставлення до проблеми туберкульозу залежить, як буде розвиватися надалі епідемічна ситуація в країні. Візуалізація проблеми потребує її знання. Запрошуємо Вас подивитися на проблему очами майбутніх медиків. На відкриття фотовиставки запрошені провідні фахівці галузі фтизіатрії та пульмонології, представники Міністерства охорони здоров’я, профільного комітету Верховної Ради України, управління охорони здоров’я КМДА, медичних ВУЗів, міжнародних та громадських організацій, які опікуються проблемою туберкульозу, а також студенти-медики, роботи яких представлені на виставці.

Інформаційно.

Фото-виставка є одним з заходів акції, яку проводить Молодіжна Рада ВГО «Український Медичний Союз». Вона буде демонструватися в усіх медичних ВУЗах України. Окрім того, студенти-медики, під керуванням профідних фахівців-фтизіатрів, проведуть для студентів ВУЗів України та школярів слайдові презентації щодо проблеми туберкульозу.