Німецькі колеги поділилися досвідом надання соціальних послуг

Німецькі колеги поділилися досвідом надання соціальних послуг

17 березня 2009 року у Державному інституті розвитку сім’ї та молоді відбулася робоча зустріч представників Інтернаціонального Союзу Німеччини і керівництва інституту.

У ході зустрічі було обговорено шляхи подальшого співробітництва у напрямку опанування українськими спеціалістами досвіду соціальної роботи Інтернаціонального Союзу Німеччини з різними категоріями дітей, сімей та молоді.

До рейтингу найбільш актуальних для України технологій соціальних послуг увійшли послуги: сім’ям, які мають проблеми, але ще не знаходяться у кризі; особам, які мають нехімічні залежності; випускникам інтернатних закладів; молодим безробітним.

Інтернаціональний Союз був заснований в 1949 році. Це одне з найбільших офіційно зареєстрованих некомерційних об’єднань з розгалуженою сіткою недержавних організацій і представництв, які надають допомогу в сфері підтримки молоді, соціальній сфері і освіті в Німеччині.

Організація незалежна від політичних і релігійних течій, в ній працюють майже 10 000 співробітників по всій країні, вона має близько 700 дочірніх закладів і філій в 300 населених пунктах. Штаб-квартира Інтернаціонального Союзу знаходиться у місті Франкфурт-на-Майні.

ІС допомагає безробітній молоді та дорослим; випускникам школи; тим, хто проходить професійне навчання і перекваліфікацію; неблагополучним підліткам; дітям і підліткам з обмеженими фізичними можливостями і тим, у кого виникають проблеми в процесі навчання; учням, які хочуть отримати досвід за кордоном; матерям-одиначкам; активним, але потребуючим догляду, людям похилого віку; переселенцям; біженцям; іноземним робітникам та їх сім’ям.