B новому фельдшерсько-акушерському пункті зможуть обслуговуватись 100 дітей

 B новому  фельдшерсько-акушерському пункті зможуть обслуговуватись 100 дітей

На початку березня в селі Петрівка Ужгородського району, що на Закарпатті, відкрито нове приміщення фельдшерсько-акушерського пункту. Привітати мешканців села з цією подією приїхало керівництво району, начальник управління охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації Василь Скрип.

“Фельдшерсько-акушерський пункт протягом багатьох років розташовувався в одній кімнаті Петрівської загальноосвітньої школи. Тепер це - нове, світле приміщення з окремими кабінетами, оснащене всім необхідним устаткуванням для ефективної роботи медиків села”, – зазначила завідуюча ФАП Світлана Борисенко.

Відкриття першого у 2009 році ФАПу є прикладом доброї співпраці районної держадміністрації, активу села та управління охорони здоров’я. Так, для ФАПу с. Петрівка Управлінням охорони здоров’я Закарпатської обласної адміністрації закуплено комплект обладнання, за кошти районного бюджету закуплено будівельні матеріали на суму 45 тис. гривень, а сільською радою виділено нове приміщення та проведено його капітальний ремонт.

Відтепер в новому оснащеному ФАПі зможуть обслуговуватись 451 мешканець села, серед яких 100 дітей та підлітків, 103 пенсіонери та 351 особа дорослого населення.