Bшанування пам’яті луганського лікаря Юрія Єненка

 Bшанування пам’яті луганського лікаря Юрія Єненка

У Луганську відбулися заходи, присвячені вшанування пам’яті луганського лікаря, письменника, краєзнавця та державного діяча Юрія Єненка. У заходах взяли участь заступник голови Луганської ОДА Юрій Хунов, представники керівництва облради та закладів охорони здоров’я, творча інтелігенція та студентська молодь.

Юрій Єненко – кандидат медичних наук, доцент, член Спілки письменників України та член Спілки журналістів України. Більше 30 років Юрій Єненко працював у галузі медицини, з них майже 20 років був головним лікарем Луганського обласного онкодиспансеру. В 1996 році Юрій Олексійович пішов з життя від хвороби, боротьбі проти якої присвятив майже все життя. Він – автор понад ста публікацій з питань теоретичної та практичної медицини.

За два з половиною місяці до смерті Юрій Єненко писав: “Якщо в душі хворої людини тепліє світло надії, то це в чималому ступені сприяє її одужанню”. І тому на території онкодиспансеру в 1991 році, з ініціативи Юрія Олексійовича, було збудовано госпітальний храм. Нині в онкологічному диспансері є кімната-музей Юрія Єненка.

Вже традиційним став конкурс до пам’яті лікаря Єненка “Боріться і поборете”, де головною ідеєю стало бажання допомогти людям духовно.