Милосердя у стилі рок

Милосердя у стилі рок

Молоді миколаївські рокери дали доброчинний концерт. Майже всі гурти, які взяли у ньому участь, роблять лише перші кроки у рок-музиці. На зібрані гроші, а це 2000 гривень, музиканти хочуть зробити подарунок миколаївському сиротинцю. Щоправда, ще не визначилися, який саме. Приміром, торік рокери зібрали тисячу сімсот гривень і купили обласному будинку малюка дитячий майданчик.

Рок-музиканти – сиротам. Миколаївські рокери дали доброчинний концерт на користь обласного будинку малюка. Акцію, яка отримала назву «Rock Home», підтримали одинадцять молодих рок-гуртів. У залі, розрахованій на 400 глядачів, вільних місць не було взагалі. Доброчинний внесок – куплений на концерт квиток.

Галина Єлисеєва, студентка: "Присутствует какая-то гордость. Приятное состояние за то, что ты хоть какой-то мелочью можешь помочь. Вроде бы 20 гривен не такие и большие деньги, но когда не один человек, а много – можешь сделать хороший добрый поступок".

Миколаївські студенти влаштували такий концерт вдруге. Торік рокери зібрали тисячу сімсот гривень і купили обласному будинку малюка дитячий майданчик: гірку, басейни, пісочницю. У закладі виховують сто двадцять малюків віком від двох місяців до 4-х років.

Ольга Литвинова, головний лікар Миколаївського будинку дитини: "Мы не отказываемся ни от какой помощи, а особенно сейчас, когда мы профинансированы только на питание, медикаменты и зарплату. Все остальное – придется добывать собственным трудом. Поэтому, когда откликаются, а особенно приятно, когда откликается молодежь".

Майже всі гурти, які виступали на концерті, роблять лише перші кроки у рок-музиці. Власне, друга мета організаторів акції – познайомити молодь з новими виконавцями.

Андрій Лохматов, голова Союзу миколаївського студентства: "Рок-музыка развивается в Николаеве стремительно, и с каждым годом появляется все больше групп".

Ксенія Демченко, організатор акції: "У нас в Николаеве на самом деле таких концертов проводится очень мало. И многие надеются на "Rock Home".

Концерт зібрав понад дві тисячі гривень. Студенти поки не вирішили, що куплять за ці гроші. Головне – це буде подарунок від щирого серця.