Чоловік врятував життя трьом сусідським дітям

Чоловік врятував життя трьом сусідським дітям

О 19:00 4-го березня на Запоріжжі житель села Лозоватка Приморського району Сергій Генов врятував життя чотирьом сусідським дітям, повідомляє прес-служба МНС України.

Чоловік зі своєю родиною знаходився вдома. Раптом прибіг переляканий сусідський 11-річний хлопчик і сказав, що горить їхній будинок, всередині якого залишилися троє малих дітей. Матері ж удома не було. Сергій мерщій кинувся на допомогу, а його дружина почала викликати рятувальників МНС...

У приватному будинку в провулку Садовий палали дах, вікна, двері, підлога... Існувала загроза обвалу стелі. Але це не зупинило сміливця. Навпаки, він розумів, що чекати не можна, адже в такій ситуації дорога кожна секунда. Пан Сергій через сильне задимлення нічого не бачив, пробивався вперед навпомацки. В кімнаті він побачив 8-річну дівчинку і двійняток, 2007 року народження. Він велів старшій дівчинці взяти на руки сестричку, а сам підхопив хлопчика. Так само навпомацки рятівник відшукав вихід. Генов виніс дітей на вулицю, на щастя, вони ще не встигли отруїтися продуктами горіння та медичної допомоги не потребували. І забрав врятованих діточок до себе в хату.

Тим часом на місце примчала чергова варта МНС із райцентру. Незабаром полум’я приборкали, і, завдяки оперативним діям рятувальників, була усунена загроза розповсюдження вогню на сусідні будинки. Причина пожежі встановлюється.