Понад 75% випускників бажають пройти незалежне оцінювання державною мовою

Понад 75% випускників бажають пройти незалежне оцінювання державною мовою

Понад 75% випускників бажають пройти незалежне оцінювання державною мовою, повідомляє Інформаційний центр незалежного оцінювання.

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2009 року завершується. Станом на ранок 27 лютого вже зареєстровано 353 тис. 632 випускники цього та минулих років.

76,2% від зареєстрованих учасників мовою своїх тестових завдань обрали українську, 23,5% - російську. Найменше охочих протестуватися польською мовою - один заявник, який воліє скласти тест з історії України. Кримськотатарську мову обрали троє учасників, які хочуть проходити нею тестування з математики та фізики.

Найбільше охочих стати студентами цього року зареєструвалось в Донецькій (30 тис. 062) та Дніпропетровській областях (27 тис. 698), найменше – 5 тис. 675 – у Чернівецькій. У Києві зареєстровано 20 тис. 277 учасників оцінювання.

Цьогоріч зовнішнє тестування проходитиме з 6 травня до 5 червня та охоплюватиме вісім предметів: історію України, математику, фізику, хімію, біологію, географію та іноземні мови (англійська, французька, німецька та іспанська).