У Могилянці студенти проходять тести на СНІД

У Могилянці студенти проходять тести на СНІД

Така повномасштабна акція у стінах закладу вперше. Її запровадив Київський ресурсний центр з питань ВІЛ, СНІДу. ЛЖВ - страшна абревіатура. Вірніше - діагноз. Людина, що живе з ВІЛ інфекцією. Студенти Могилянки її не жахаються. Бо обізнані. Утім знати про хворобу хочуть більше. Та й себе перевірити - зайвим не буде.Тож вони й прийшли на тестування.

Кабінет анонімного тестування почав працювати з одиннадцятої дня. Пройшло тридцять студентів. Черга розтягнулася на години. Уповільняє процес - допитливість молодих людей. На кожного у середньому відводиться двадцять хвилин. З початку психологічна підготовка - і лише наприікнці - роблять аналіз крові. Кажуть до кінця дня не встигнуть прийняти охочих.

Загалом тиждень у НАУКМА проводитиметься інформаційно профілактична акція. За цей час бажаючі можуть отримати інформацію про ВІЛ,СНІД, поспілкуватись з волонтерами центру. Пройти анонімний, а головне, безкоштовний експекс-тест на ВІЛ. Й протягом тижня збиратимуться кошти для сімей, що виховують Віл-позитивних дітей. У спеціальну скриньку - від кожного по можливостям. .

Наразі студенти Києво-Могилянської Академії формують свій здоровий спосіб життя. НЕ чуждо й толерантне ставлення до людей з цією хворобою. Молоді люди зробили свій перший показовий крок і запрошують приєднатися до цієї акції всу вузи столиці.

//5tv.com.ua