Масляна відроджує добрі традиції та благодійність

Масляна відроджує добрі традиції та благодійність

М А С Л Я Н А – 2009

виставка-ярмарок

27 лютого - 1 березня, Експоцентр України, пр-т Ак. Глушкова,1 (колишня ВДНГ) Організаційне та інформаційне забезпечення - Національний комплекс «Експоцентр України».

Мета проведення Масляної 2009 - відродження народних традицій; позиціонування Експоцентру України як місця проведення заходів з вигідними умовами купівлі-продажу товарів широкого вжитку, виробів народних художніх промислів, сільськогосподарської продукції та продуктів харчування, напоїв. Одночасно це й суспільно-культурна подія, яка сприяє спілкуванню людей під час театралізованих обрядових дійств, ярмаркових вистав та розваг.

На виставці розташовані стенди Міжнародної благодійної організації "Ликар.инфонд", а також мамфорума UAUA.INFO.

28 лютого павільйоні №2 з 10.10 до 13.30 відбудеться Презентація проекту допомоги онкохворим дітям організованого Міжнародною благодійною організацією "Ликар.инфонд".

ГОЛОСИСТІ ПРОВОДИ ЗИМИ та ВЕСЕЛА ЗУСТРІЧ ВЕСНИ чекають на Вас і Ваших друзів в Експоцентрі України з 27 лютого до 1 березня!

За добрим звичаєм в останні дні перед Великим постом в Експоцентрі України проводиться видовищне обрядове дійство МАСЛЯНА - головна Масляна України!

Торік МАСЛЯНУ відвідали більше 30 000 чоловік. Цьогоріч у виставці-ярмарку площею понад 10 000 м2 беруть участь більше 250 учасників.

На МАСЛЯНІЙ – 2009 можна все вигідно купити і продати - від широкого асортименту насіння та саджанців до продуктів харчування та бджільництва до товарів легкої промисловості, зокрема, до весняно-літнього сезону.

Так, ПП «НОВІКОВ» пропонує продукцію для здорової сім»ї колишніх оборонних підприємств - люстри Чижевського (іонізатори повітря); чернівецький НВЦ «Лантан» - керамічні плакетки, авторська технологія виробництва яких – унікальна в галузі сувенірної кераміки; майстер Мішко Оксана - ексклюзивні авторські жіночі сумки. Авторську кераміку майстра Галини Романів знає вся Європа! Власне, кожен з сотні майстрів декоративно-прикладного мистецтва пропонує на Масляній-2009 самобутні авторські вироби.

Захоплення відвідувачів традиційно викликають майстер-класи унікальних майстрів Київського міського центру народної творчості (бісероплетіння, витинанки, гончарне мистецтво, вітражне скло); народних майстрів Юлія Дмух (ляльки-мотанки та дитячі іграшки), Сергія Нікіровича (таїнство гончарного кругу), Дмитра Столярова (вироби з гутного скла), Ірини Білай (лозоплетіння); Олега Бубона (українські витинанки), Миколи Дико (Петриківський розпис). А в якому захваті хлоп'ята та й чоловіки від майстер-класу «Кузня PROST», яку проводять ковалі Василь Дмитрієв, Володимир Гусаковський, Володимир Чоба, Михайло Носок (керівник майстерні Роман Хільчевський)!

Для господинь - приємний сюрприз! Овочі та фрукти від фермерських господарств південних областей України!

ВПЕРШЕ! Найспритнішим подарунки від спонсорів на стовпі висотою 7 метрів! Усі три дні МАСЛЯНОЇ – 2009 - культурно-мистецькі та розважальні заходи. Це виступи фольклорних колективів та майстрів мистецтв, народні гуляння, розваги на льодовій гірці; конкурси, лабіринти, атракціони для дітей і дорослих. І, як зазвичай, на Масляній вдосталь млинців, вареників, тістечок, солодощів, пива… Бо, як годиться, на МАСЛЯНУ потрібно їсти стільки, скільки душі завгодно, або скільки разів собака хвостом махне...

1 березня - театралізовані дійства «Колодій», «Тещині вечірки», «Ой, кум до куми…», втіхи та забави у корчмі "Багатир", обрядове дійство проводів зими - „спалювання солом’яного символу ЗИМИ”, попіл від якого розвіється над полем „на багатий врожай”.