За перемогу в конкурсі Краще підприємство для родини змагаються 50 учасників

За перемогу в конкурсі Краще підприємство для родини змагаються 50 учасників

12 лютого в Києві відбулося засідання Організаційного комітету в рамках проведення Всеукраїнського конкурсу на звання краще підприємство в Україні в номінації «Краще підприємство для родини».

Щорічний конкурс "Краще підприємство для родин" проводиться для заохочення роботодавців до впровадження корпоративної політики підтримки та поширення сімейних цінностей, розвитку програм з гендерної рівності в компанії та для суспільного визнання досвіду таких підприємств.

Під час засідання оргкомітету було підбито попередні підсумки конкурсу, вирішено, окрім основних, надати цього року заохочувальні призи для підприємств-учасників конкурсу. Всього на конкурс було подано 50 заявок, які попередньо вже опрацьовано, офіційне нагородження відбудеться 19 березня.

В конкурсі беруть участь великі, середні та малі підприємства, установи, організації всіх форм власності. Основними критеріями для визначення переможців є запровадження гнучкого графіка роботи і гнучких форм організації праці (надомна, дистанційна робота тощо), можливості професійного та особистісного зростання працівників, підтримка працівників, які мають дітей, підтримка працівників у виконанні ними домашніх обов'язків, збалансоване співвідношення чоловіків і жінок на вищих керівних посадах та надання рівних можливостей у навчанні та підвищенні кваліфікації для чоловіків і жінок.

До складу експертного комітету конкурсу входять представники центральних органів виконавчої влади, громадських організацій, об'єднань роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, громадськості.

Всеукраїнський конкурс «Краще підприємство для родини» в рамках проекту "Краще сімейно-орієнтоване підприємство" організували з метою популяризації кращих практик українських компаній із впровадження балансу між сімейним і робочим життям Словацький центр розвитку і комунікації (Словаччина) спільно із організацією «Центр розвитку корпоративної соціальної відповідальності» і ГО «Жіночі перспективи» за підтримки SlovakAid.