Підтримай акцію За безпечний Інтернет для дітей!

Підтримай акцію За безпечний Інтернет для дітей!

Сайт «Онляндія», створений для реалізації Програми «Безпека дітей в Інтернеті», оголосив акцію, присвячену Дню безпечного Інтернету, «За безпечний Інтернет для дітей».

Ініціатива акції належить учасникам Програми Microsoft «Партнерство в навчанні», яку реалізують Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті в партнерстві з різними комерційними структурами, центральними органами влади, неурядовими організаціями тощо. Одним із партнерів є Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Як зазначають ініціатори акції, на сьогодні в Україні проблема безпеки дітей в Інтернеті постала особливо гостро. Аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється. Її переважну частину становлять діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрози, яка може очікувати їх у віртуальному просторі.

«Тому зараз нам, як ніколи раніше, потрібно вдатися до необхідних заходів, щоб захистити наших дітей від небезпеки в онлайн-світі», - йдеться в спільній Петиції ініціаторів заходу.

Організатори акції закликають підтримати такі пропозиції:

- Поширювати інформацію щодо правил безпечного користування мережею Інтернет серед дорослих та дітей.

- Внести тему онлайн-безпеки до шкільної програму для дітей віком від 7 до 14 років, а також у програму навчання та підвищення кваліфікації вчителів.

- Вивчати та використовувати міжнародний досвід у боротьбі з кібер-злочинністю.

- Визначити поняття «дитяча порнографія» у законодавстві України.

- Передбачити законодавством України покарання за виробництво чи володіння матеріалами, що характеризуються як дитяча порнографія.

- Вдосконалити ресурсну базу підрозділів МВС щодо виявлення, розслідування та запобігання кібер-злочинів.

- На законодавчому рівні затвердити процедуру блокування Інтернет-ресурсів, що містять дитячу порнографію

- Створити Зону довіри в українському сегменті Інтернету.

Організатори акції закликають всіх небайдужих приєднатися до законодавчих та освітніх ініціатив та змінити ставлення українців до проблеми онлайн-безпеки.

Всі, хто підтримує заклик: ТАК! — безпечному Інтернету для дітей в Україні, можуть приєднатися до акції на сторінці //www.onlandia.org.ua/vote/