Співпраця держави і бізнесу в напрямку охорони здоров'я дітей і є запорукою розвитку України.

Співпраця держави і бізнесу в напрямку охорони здоров'я дітей і є запорукою розвитку України.

Програма “Здорові діти у щасливій країні” проходить за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту.

Мета програми – зниження рівня дитячої смертності через надання допомоги дітям шляхом забезпечення необхідною надійною, сучасною медичною апаратурою реанімаційних відділень обласних дитячих лікарень. Кошти для придбання медичного обладнання збиралися під час проведення ряду благодійних акцій зі збору коштів, у яких взяли участь більш ніж 20 тис. осіб, а також волонтери із 30 громадських організацій у рамках програми “Здорові діти у щасливій країні”.

5 лютого 2009 року за підтримки Міністерства охорони здоров'я Всеукраїнський благодійний фонд “Дитячий світ”, заснований банком "НАДРА" спільно з благодійним фондом “Центр соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні” у рамках програми “Здорові діти у щасливій країні” передали дитячий апарат неінвазивної штучної вентиляції легенів Миколаївській обласній дитячій клінічній лікарні.

Обладнання такого зразку є необхідним при виходжуванні недоношених дітей з низькою і екстремально низькою вагою тіла та дозволить забезпечити надання медичної допомоги цій категорії дітей висококваліфікованої спеціалізованої допомоги.. Завдяки допомозі фонду “Дитячий світ” та „Центру соціальних програм компанії РУСАЛ” ми зможемо рятувати життя значно більшій кількості наших маленьких пацієнтів”.

Крім того, Всеукраїнським благодійним фондом “Дитячий світ” уже передано медичне обладнання 11 дитячим закладам охорони здоров’я у Дніпропетровській, Херсонській, Полтавській, Львівській, Чернівецькій, Житомирській, Закарпатській, Хмельницькій, Сумській, Чернігівській областях, а також в АР Крим.

Упродовж 2009 року планується передати необхідне медобладнання ще трьом дитячим обласним лікарням.

Реалізація цієї програми є успішний прикладом співпраці держави, бізнесу і громадськості в напрямку охорони здоров'я дітей і є запорукою духовного, культурного та економічного розвитку України.