Усе частіше спортивні зали, де безкоштовно тренуються діти, забирають бізнесмени

Усе частіше спортивні зали, де безкоштовно тренуються діти, забирають бізнесмени

На пікет до районної та міської влади вийдуть заради порятунку приміщення дитячого клубу "Спартак-Поділ". Загалом же ситуація не поодинока. Усе частіше у Києві спортивні зали, де безкоштовно тренуються діти, забирають бізнесмени, а районні адміністрації лише відмовчуються.

Бокс – один з пріоритетних видів спорту. Україна асоціюється з братами Кличками, а хлопчики йдуть до спортзалів, бо хочуть бути схожими на своїх кумирів.

У клубі "Спартак-Поділ" у Києві уже понад півстоліття тренуються діти. Громадська організація орендує приміщення у центрі міста, але продовжити оренду чиновники відмовляються. Дітей викидають на вулицю і вже відрізали світло.

Славко: "Это второй дом, я курил, но когда я пришел в спорт, я стал себя чувствовать лучше, мышцы появились".

Гриша: "Я занимался в "Атма-спорт", его по такому принципу забрали и сюда пришли, опять будем искать клуб".

Ситуація зі "Спартак-Поділ" уже не перша в Києві. За останні півроку вже 4-ий зал опинився у скруті. В районній адміністрації від коментарів утримуються, але батьки знають, звідки ростуть ноги.

Ірина Чернова, матір: "Нашим детям негде будет заниматься, они пойдут в подвалы нюхать клей. Если наш Черновецкий любит не только бабушек, а и детей – пусть подумает ".

Акція непокори привернула увагу. На досягнутому батьки і Федерація боксу спинятися не будуть і виведуть дітей під стіни мерії.

Юрій Андрійчук, віце-президент Федерації боксу України: "Это будет масштабная акция, не только бокс. Мы готовим документы. Выведем 100 тысяч под Киевраду, спорт трогать не надо".

Наступного тижня планується пікет райдержадміністрації. До порятунку боксерського залу обіцяли доєднатися і брати Клички.