Гранти в 11 тисяч гривень вручили молодим талановитим співакам

Гранти в 11 тисяч гривень вручили молодим талановитим співакам

Гранти в 11 тисяч гривень вручилиі у Президентському фонді Леоніда Кучми “Україна” молодим талановитим співакам

У рамках програми “Обдаровані діти” їх отримали юний оперний співак Станіслав Зубар та композиторка і співачка Марія Гев. Діти – переможці численних всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Станіслав Зубар володіє унікальним голосом. У нього бас із звучанням тенора. У свої 12 років він вже переможець 6 міжнародних конкурсів. Вже зараз Станіслава називають майбутнім Паваротті.

Станіслав Зубар, співак: «Всі люди здивовані, що я так співаю по-дорослому. Я не люблю пісні про зайчиків, сонечок, люблю класичні пісні - справжні. Моя індивідуальність в тому, що в такому віці такі пісні ніхто не співа».

Марічка Гев цього року планує вже випустити свій перший диск. Нині готується до першого у своєму житті сольного концерту. Головний продюсер у неї мама. Марічка впевнена, що президентський грант буде поштовхом до початку запису альбому.

Марія Гев, співачка: «Потрібно заслужити в долі такий певний подарунок , навіть ось сьогоднішнє запрошення і звичайно я мрію випустити свій диск і мрію цим займатися цього літа, коли вийде з друку поетична збірочка - вже друга».

Найбільша мрія Марічки – прославляти свій край та Україну.

Нині президентський фонд Леоніда Кучми опікується майже сотнею талановитих дітей України. І це не лише гранти, а й участь у концертах, конкурсах.