У Київській міській адміністрацій відбувся прийом кращих учнів столичних шкіл
- Автор
- Дата публикации
![У Київській міській адміністрацій відбувся прийом кращих учнів столичних шкіл](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/f/25/de1bfd09-0edb22f77701b441f2bca3fc2198925f.jpg?v=7161_1)
Під час прийому 26 кращих учнів Києва – переможці Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад, серед них діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей отримали іменні вітальні адреси від Президента України Віктора Ющенка та подарунки від Київської міської влади
Сьогодні у Київській міській державній адміністрацій відбувся урочистий прийом кращих учнів столичних шкіл, які зробили помітний внесок у зміцнення іміджу Києва та України.
Під час прийому 26 кращих учнів Києва – переможці Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад, серед них діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей отримали іменні вітальні адреси від Президента України Віктора Ющенка та подарунки від Київської міської влади. Про це повідомляє прес-служба КМДА.
«Міська влада завжди приділяла багато уваги дітям, у тому числі і обдарованим. У цьому році Президент України Віктор Ющенко запропонував КМДА не тільки привітати дітей з Днем Святого Миколая, а й відзначити їх здобутки вітальними адресами. Саме це ми і зробили», – сказав Сергій Рудик.
Напередодні Нового року заступник голови КМДА побажав дітям підтверджувати та покращувати власні здобутки, дивитися у майбутнє з оптимізмом і здобувати нові особисті перемоги.