У Київській міській адміністрацій відбувся прийом кращих учнів столичних шкіл

У Київській міській адміністрацій відбувся прийом кращих учнів столичних шкіл

Під час прийому 26 кращих учнів Києва – переможці Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад, серед них діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей отримали іменні вітальні адреси від Президента України Віктора Ющенка та подарунки від Київської міської влади

Сьогодні у Київській міській державній адміністрацій відбувся урочистий прийом кращих учнів столичних шкіл, які зробили помітний внесок у зміцнення іміджу Києва та України.

Під час прийому 26 кращих учнів Києва – переможці Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад, серед них діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей отримали іменні вітальні адреси від Президента України Віктора Ющенка та подарунки від Київської міської влади. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Міська влада завжди приділяла багато уваги дітям, у тому числі і обдарованим. У цьому році Президент України Віктор Ющенко запропонував КМДА не тільки привітати дітей з Днем Святого Миколая, а й відзначити їх здобутки вітальними адресами. Саме це ми і зробили», – сказав Сергій Рудик.

Напередодні Нового року заступник голови КМДА побажав дітям підтверджувати та покращувати власні здобутки, дивитися у майбутнє з оптимізмом і здобувати нові особисті перемоги.