Мостиським сиротам Святий Миколай привів нову маму

Автор
Мостиським сиротам Святий Миколай привів нову маму

Найкращий подарунок Святий Миколай зробив 10-річній Наталочці та 8-річному Васильку Костецьких, позбавлених батьківського піклування, – він привів їм маму. Зокрема, цих дітей взяла на виховання мешканка села Пнікута Мостиського району Львівської області Гелена Матисік. Про це повідомив депутат Львівської обласної ради, голова Мостиської РДА Юрій Візняк.

З його слів, він підписав розпорядження про влаштування у дитячий будинок сімейного типу до матері-виховательки Гелени Матисік на спільне проживання та виховання дітей-сиріт Наталії та Василя Костецьких.. Згідно з цим документом, дитячий будинок сімейного типу у селі Пнікуті поповниться двома дітьми.

Юрій Візняк каже, що всього в цьому будинку тепер буде проживати та виховуватися семеро сиріт та дітей, позбавлених батьківського виховання.

Довідка .

Двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у дитячому будинку сімейного типу в селі Пнікуті Мостиського району Львівської області разом із заступником начальника служби у справах дітей райдержадміністрації взяли участь у Всеукраїнському форумі усиновителів, який проводився на виконання указу Президента України «Про проведення в Україні у 2008 році Року підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського виховання». З нагоди проведення Форуму Президент Віктор Ющенко нагородив державними нагородами людей, яким не байдужа доля соціально незахищених дітей, в тому числі до такої нагороди представлена матір-вихователька ДБСТ села Пнікута – Гелена Матисік.