Зимові канікули для столичних школярів розпочнуться 29 грудня 2008 року.

Автор
Зимові канікули для столичних школярів розпочнуться 29 грудня 2008 року.

Зимові канікули для столичних школярів розпочнуться 29 грудня 2008 року. Про це йдеться у наказі Головного управління освіти і науки «Про структуру 2008-2009 навчального року та робочі навчальні плани в загальноосвітніх навчальних закладах». Відпочиватимуть юні кияни до 11 січня 2009 року – другий семестр розпочнеться 12 січня 2009 року. Про дозвілля школярів на канікулах подбала столична влада.

Під час канікул у навчальних закладах заплановано проведення Новорічних і Різдвяних свят, народних обрядів, фольклорних дійств, вертепів, карнавалів, інших розваг та спортивно-масових заходів. Також у місті працюватимуть різноманітні гуртки, спортивні секції, клуби за інтересами та інші творчі об’єднання. Якщо погодні умови дозволятимуть, на територіях навчальних закладів будуть організовані ковзанки.

Діти пільгових категорій, які відвідують дошкільні навчальні заклади, навчаються в загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах, отримають подарунки до дня Святого Миколая, новорічні подарунки, запрошення на новорічні свята через установи, організації, підприємства району та міста.

У всіх районах до Дня Святого Миколая відбудуться святкові заходи з врученням подарунків дітям пільгових категорій, серед яких в першу чергу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям-інвалідам.

18 грудня Головне управління освіти і науки проведе в Київському міському будинку вчителя свято до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців шкіл-інтернатів №№ 12, 21 та дитячих будинків «Малятко» і «Ясний».

З 27 грудня 2008 року по 11 грудня 2009 року будуть проведені новорічно-різдвяні вистави під патронатом Київського міського голови Леоніда Черновецького у складі мистецького проекту «Ялинко Новорічна, засвітись вогнями!» для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС, дітей одиноких матерів, дітей військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, талановитих і обдарованих дітей та вихованців шкіл-інтернатів. Вистави відбудуться у Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей і юнацтва та Київському Палаці дітей та юнацтва. Ці вистави відвідає до 40 тисяч дітей пільгових категорій.

У районах міста новорічні заходи для дітей та юнацтва проводять районні позашкільні навчальні заклади (палаци, центри, будинки дитячої та юнацької творчості).

29 грудня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться міський новорічний бал старшокласників, організатором якого виступить Київська міська рада старшокласників за підтримки Головного управління освіти і науки.