Київські матері-героїні отримали державні нагороди

Київські матері-героїні отримали державні нагороди

Сьогодні заступник голови КМДА Ірена Кільчицька від імені Київського міського голови привітала 40 київських жінок з присвоєнням почесного звання «Мати героїня». Саме цих жінок, які виховують від п’яти до чотирнадцяти дітей, указом Президента України відзначено державними нагородами за материнську самовідданість, народження і виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку.

«Матір – це найсвятіше і найчистіше, що є сьогодні на світі. Це найрідніша людина для кожного з нас. Я низько вклоняюся перед жінками, які у любові і шані виховують своїх діток. За це вони заслуговують не лише нагород і теплих слів, а й відчутної підтримки. Від імені Київського міського голови обіцяю, що міська влада зробить усе, аби діти у цих родинах ні в чому не відчували потреби, а їхні матері слугували прикладом для інших співвітчизниць», – зауважила Ірена Кільчицька.

Вона додала, що наразі готується розпорядження КМДА про надання кожній з матерів-героїнь матеріальної допомоги у розмірі 3 тис. грн.

Згідно з Указом Президента, за заслуги у державному будівництві, вагомі трудові здобутки, особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток України та її столиці, а також багаторічну сумлінну працю Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено сьогодні також заступника начальника вагонної дільниці станції Київ-Пасажирський державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця». Почесні звання «Заслужений лікар України» присвоєно працівникам «Інституту нейрохірургії імені академіка А.П.Ромоданова Академії медичних наук України», «Інституту травматології та ортопедії Академії медичних наук України», Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова, Київської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.