З'ясували обставини трагічного випадку в м. Кременчук під час проведення змагань з тхеквондо

 З'ясували обставини трагічного випадку в м. Кременчук під час проведення змагань з тхеквондо

Закінчила виконувати свої обов’язки робоча група, створена на виконання наказу Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрія Павленка від 3 листопада.2008 р. №4394 щодо з'ясування обставин трагічного випадку, який стався в місті Кременчук під час проведення змагань відкритого чемпіонату ДЮСШ №2 з тхеквондо ВТФ.

Досконало вивчивши всі матеріали та обставини трагічного випадку було з'ясовано, що під час проведення поєдинку використовувалися лише дозволені технічні прийоми. Двобої проводились з дотриманням техніки безпеки. Кожен спортсмен вів поєдинок у захисному спорядженні, відповідно до правил змагань (захист рук та ніг, бандаж, захист грудей та живота – жилет, захист голови - шолом та капа). Всі спортсмени мали відповідний рівень кваліфікації та дозвіл лікаря, згідно з положенням про змагання. Суддівська колегія виконувала свої функції відповідно до правил змагань.

Члени робочої групи дійшли висновку, що нещасний випадок стався в наслідок трагічного збігу обставин.

Виходячи з отриманих висновків робоча група рекомендувала:

1. Федерації тхеквондо ВТФ України розглянути обставини трагічного випадку та вжити невідкладних заходів щодо нормативного врегулювання проведення змагань всіх рівнів. Повідомити Міністерство про результати розгляду та вжиті заходи.

2. Медичне забезпечення змагань з єдиноборств та контактних видів спорту проводити лише при постійному чергуванню медичної бригади карети швидкої допомоги та у відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.10.2008 № 614.

3. Організаторам обов’язково призначати головного лікаря змагань заступником головного судді.

4. Федераціям з видів спорту проводити змагання відповідно до діючих вимог міжнародних федерацій та всеукраїнських правил змагань