Столична влада забезпечить належні умови для фізичного розвитку дітей

Столична влада забезпечить належні умови для фізичного розвитку дітей

З метою забезпечення належних умов для фізичного розвитку дітей столична влада затвердила адресний перелік будівництва дитячих та спортивних майданчиків у 2008 році. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Леонід Черновецький. Про це інформує прес-служба КМДА.

Нові дитячі та спортивні майданчики будуть побудовані з урахуванням звернень депутатів усіх районів, районних у місті Києві державних адміністрацій та громадян безпосередньо до Call-центру.

Згідно Переліку, 9 дитячих майданчиків планується побудувати у Голосіївському районі, 12 – у Дарницькому, 17 – у Деснянському, 8 – у Дніпровському, 13 – в Оболонському, 9 – у Печерському, 5 – у Подільському, 18 – у Святошинському, 8 – у Солом’янському та 11 – у Шевченківському районах. Крім того, передбачено будівництво дитячих майданчиків на території КП «Житловик» та КП КЖСЕ.

3 спортивні майданчики будуть побудовані у Голосіївському районі, 2 – у Дарницькому, 4 – у Деснянському, 3 – у Дніпровському, 5 – в Оболонському, по 3 – у Печерському, Подільському, Святошинському та Солом’янському та 4 – у Шевченківському районах. На території КП КЖСЕ також буде побудований один спортивний майданчик.