Львів’ян просять приносити подарунки для дітей на «Фабрику святого Миколая»
- Автор
- Дата публикации
![Львів’ян просять приносити подарунки для дітей на «Фабрику святого Миколая»](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/e/50/71bc3c28-ac9e7fc510b7a74881adb9c9ad18550e.jpg?v=7161_1)
У рамках акції «Миколай про тебе не забуде» у Львові з 10 по 20 грудня з 15.00 до 19.00 працюватиме «Фабрика святого Миколая» за адресою: вул. Остроградських, 1 (бічна вул. Гвардійської), школа-інтернат №1.
Організатори звертаються до всіх львів’ян, які можуть та хочуть допомогти потребуючим дітям, з проханням приносити іграшки, канцелярське приладдя, солодощі на подарунки. Над пакуванням подарунків для дітей працює близько 600 волонтерів – «помічників святого Миколая». 17–18 грудня вони розноситимуть подарунки для дітей сиріт, дітей з малозабезпечених родин.