Справжній вундеркінд живе у волинському райцентрі Володимир-Волинський

Справжній вундеркінд живе у волинському райцентрі Володимир-Волинський

11-річний Олександр Мурзін самостійно пише комп’ютерні програми, навіть бухгалтерські.

Комп’ютер – найкращий друг, помічник і порадник, переконаний 11-річний волинський учень Олександр Мурзін. Хлопець сам складає комп’ютерні програми, які вже використовують у роботі навчальні заклади міста. Основи інформатики Сашко знав задовго до того, як у нього з’явився комп’ютер.

Олександр Мурзін, учень: "Подобається і все. Просто подобається тим, що комп’ютер – це мощна штука. На ньому можна робити все, що хочеш: програмувати, створювати нові програми, нові схеми. Коротше кажучи – дуже прикольно і добре".

Увесь вільний час Олександр проводить за комп’ютером. Використовує його не для ігор: розробляє програми, запускаючи їх за спеціальним каталогом. Найбільше учню подобаються уроки фізики та хімії. А от з інформатики давно вже засвоїв програму занять. У гімназії до Сашка ставляться по-особливому.

Олександр Романюк, директор гімназії: "В нас навіть такий нюанс був: 2 роки тому у нас поламався комп’ютер в приймальні, потрібно було його терміново поремонтувати. Самі не могли його поремонтувати. Саша Мурзін його відремонтував".

Олена Головач, класний керівник: "Він дуже здібний учень. Він має дуже добру пам’ять і користується цим. Скажімо, при виконанні уроків, домашні завдання не завжди виконує, тому що він користується тим, що запам’ятав на уроці".

Ерудиція Сашка проявилася ще в першому класі. Уже тоді не давав вчителям спокійно проводити урок – постійно щось запитував. За перше півріччя він засвоїв програму першого класу, потім одразу третього. Нині навчається у восьмому класі, а за віком мав бути у шостому. Однокласники зізнаються, що товаришувати з ним складно, але цікаво.

Найближчим часом Сашко обіцяє розробити нову програму, яка розв’язуватиме математичні рівняння. І вже всерйоз замислюється над тим, аби стати справжнім програмістом

//ictv.ua