Форум Хліб очима дітей

Форум Хліб очима дітей

p>

24-26 листопада в Національному еколого-натуралістичному центрі столиці відбулися Всеукраїнський форум “Хліб очима дітей” та виставка “Хліб усьому голова”.

Ці заходи Міністерство освіти і науки України проводило спільно з Міністерством аграрної політики України та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Під час форуму проведено виставку учнівських робіт “Хліб усьому голова”, де демонструвалися реферати, науково-дослідницькі роботи із зерновими культурами, натуральні експонати, короваї та різна випічка. Відбулася також презентація біля 100 кращих музеїв і куточків економного і бережливого ставлення до хліба загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів України. Представники кращих учнівських колективів, музеїв і куточків економного та бережливого ставлення до хліба, учнівських трудових об’єднань обмінялися досвідом роботи.

За круглим столом провідні фахівці Міністерства аграрної політики України, вчені профільних науково-дослідних інститутів НАН України та Української аграрної академії наук, викладачі Національного університету біоресурсів природокористування в Україні говорили про поліпшення трудового навчання, подальшої роботи учнів на шкільних навчально-дослідних земельних ділянках, в учнівських трудових об’єднаннях та організації музеїв хліба.

До участі у форумі було залучено 160 дітей із всіх регіонів України.

За координаційно-методичну роботу серед педагогічних колективів області та державний підхід до вирішення проблеми в активізації виховної і патріотичної роботи серед учнівської молоді Грамотами Національного еколого-натуралістичного центру відзначено еколого-натуралістичні центри та станції юних натуралістів Луганської, Дніпропетровської, Вінницької, Чернігівської, Закарпатської, Волинської, Івано-Франківської, Запорізької, Полтавської, Кіровоградської областей і Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

За багаторічну і плідну співпрацю у справі виховання підростаючого покоління Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України відзначені 17 музеїв хліба.