Відбудеться презентація рекламних роликів акції ВІЛ стосується кожного

Відбудеться презентація рекламних роликів акції ВІЛ стосується кожного

У 2008 році Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту започатковано проведення Всеукраїнської акції «ВІЛ стосується кожного».

Акція «ВІЛ стосується кожного» складається з двох етапів. В рамках першого етапу, що тривав з липня по серпень 2008 року, в п’яти містах України – Львів, Кременчук, Севастополь, Сімферополь, Хмельницький – проходили концерти на центральних площах міста. Альона Вінницька, гурти «ТНМК» та «От Вінта» зустрічалися з молоддю та журналістами та спілкувалися щодо проблематики поширення ВІЛ/Сніду в Україні.

В рамках другого етапу Міністерство ініціювало зйомки трьох роликів соціальної реклами за участю: Альони Вінницької, лідеру гурту «ТНМК», Іріні Мерлені, Інни Цимбалюк, Максима Неліпи, резидентів Comedy Club UA, гурту «От Вінта».

Відзняті рекламні ролики будуть демонструватися на екранах у Києві та по регіонах України, на Всеукраїнських та регіональних телеканалах.

Презентація роликів відбудеться 2 грудня по вул. Шовковичній 1, в Будинку прийомів Кабінету Міністрів України. Початок презентації о 17 годині.

Серед запрошених: відомі політичні та громадські діячі, представники ЗМІ, артисти, спортсмени, представники фондів та організацій, що працюють у сфери попередження та боротьби з ВІЛ/СНІДом.

Наступного року Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту буде продовжувати впроваджувати широку інформаційно-пропагандистську кампанію щодо профілактики поширення ВІЛ в Україні.