Всеукраїнський форум усиновлювачів

Автор
 Всеукраїнський форум усиновлювачів

На перший в Україні Всеукраїнський форум усиновлювачів запрошено близько 470 дітей та батьків з усіх регіонів України.

В списках запрошених - 261 дитина. Разом з дітьми приїдуть близько 210 їхніх батьків – усиновлювачів.

До участі у Форумі запрошено 27 депутатів Верховної Ради, загалом близько 50 представників від Секретаріату Президента, Секретаріату Кабінету Міністрів, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту й інших центральних органів влади, близько півтори сотні представників місцевої влади, 33 представники неурядових організацій, а також представники різних релігійних конфесій, міжнародних організацій, які діють у сфері захисту прав дитини, митці, науковці, представники засобів масової інформації тощо.

Загальна кількість учасників становитиме близько 800 осіб.

Нагадуємо, 27 листопада 2008 року з ініціативи Міністерства України у справах сім`ї, молоді та спорту за підтримки Президента України Віктора Ющенка вперше в Україні відбудеться Всеукраїнський форум усиновлювачів.

Форум сприятиме посиленню уваги влади та суспільства до проблем дітей, які залишились без батьківського піклування, покликаний підняти в суспільстві престиж родин, які беруть дітей на виховання.

Під час проведення Всеукраїнського форуму усиновлювачів заплановано вручення державних нагород батькам та працівникам соціальної сфери.

Захід проводиться на виконання Указу Президента України від 11 грудня 2007 року «Про проведення в Україні у 2008 році Року підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».