Кабмін дав поштовх розвитку дитячого спорту

Кабмін дав поштовх розвитку дитячого спорту

“Нове Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу створює необхідні умови для забезпечення ефективного функціонування ДЮСШ усіх типів”, - повідомив Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко під час прес-конференції у дитячо-юнацькій спортивній школі “Динамо” ім. Валерія Лобановського.

Цей керівний документ було розроблено фахівцями Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту з урахуванням досвіду та побажань, які були виказані керівниками та викладачами ДЮСШ, науковцями, спортсменами.

Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу затвердили на засіданні Кабінету Міністрів України. Прийняття відповідної постанови дає можливість для: збереження та подальшого розвитку мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл усіх типів та забезпечення необхідних умов для їх ефективного функціонування; систематизації організаційних підходів до функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл і розмежування їх за основними завданнями на певних етапах спортивного сходження з урахуванням нових вимог сучасної системи олімпійської підготовки.

На сьогодні в Україні працюють 1688 дитячо-юнацьких спортивних шкіл (за останній рік було відкрито 20 нових ДЮСШ), діяльність яких вже шість років не була унормована. Це спричиняло труднощі, в першу чергу, у підготовці спортивного резерву до національних збірних команд, розвитку пріоритетних олімпійських видів, розвитку матеріально-технічної бази, якісній підготовці спортсменів. Виконання критеріїв дозволить присвоювати спортивним школам відповідні категорії.