Міжнародній благодійній організації Надія і житло для дітей - 10 років

Міжнародній благодійній організації Надія і житло для дітей - 10 років

Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 10-ї річниці діяльності на теренах України!

Усі ці роки ви були нашим надійним та ініціативним партнером. Реалізовані проекти, починаючи зі створення та підтримки дитячих будинків сімейного типу, розвитку моделі соціальної підтримки сімей з дітьми, направлені на забезпечення основного права дитини – виховуватись та зростати в люблячому сімейному оточенні.

Вам є чим пишатися, адже ваші інноваційні проекти та програми допомагають нашій державі у важливій справі підтримки й захисту українських дітей, які потребують особливої уваги, тепла і турботи.

Щасливі від того, що всі ці роки ви були поряд з нами. Ваші починання лягли в основу розробки та прийняття низки законодавчих та нормативних актів в галузі охорони дитинства. Переконаний, що наша спільна робота й надалі буде запорукою успіху у справі захисту дитини.

Щиро ваш!

Міністр Юрій ПАВЛЕНКО

Довідково:

Міжнародна благодійна організація "Надія і житло для дітей" була заснована у 1994 році полковником Марком Куком та його дружиною Керолайн.

Маркові Куку, що був командувачем Британського контингентом миротворчих сил ООН у колишній Югославії, довелося стати свідком страждань дітей, які в наслідок воєнних дій втрачали батьків і рідний дім.

Головні напрямки діяльності Організація:

Створення, розвиток і підтримка сімейних форм виховання дітей - сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування;

Запровадження і реалізація проектів щодо попередження відмов від дітей у ранньому віці;

Реформування державної системи опіки та піклування шляхом процесу деінституалізації.

За час своєї діяльності в Україні, завдяки благодійним пожертвам громадян Великобританії, представництво організації створило 65 дитячих будинків сімейного типу, надавши підтримку понад 750 дітям – сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування. Вивчивши та проаналізувавши причини та соціальні характеристики матерів, що відмовляються виховувати власних дітей, було створено 2 соціальних центри матері і дитини, було попередження 172 відмови від новонароджених дітей.