Bчителі б'ють учнів

Bчителі б'ють учнів

Протягом останнього місяця у Кіровоградській області порушено три кримінальні справи за фактами застосування працівниками освітніх закладів фізичного насильства відносно неповнолітніх.

Oстанні два таких випадки зафіксовано у Знаменському районі.

Вчитель музики Богдановської загальноосвітньої школи, обурившись з приводу нанесення тілесних ушкоджень його сину неповнолітнім, 1995 р. н., викликав підлітка з уроку і завдав декілька ударів руками у голову, завдавши легкі тілесні ушкодження.

Інший випадок відбувся у Знаменській спеціальній загальноосвітній школі- інтернаті I-III ступеня, в якому навчаються діти з фізичними вадами. Вихователька, знаючи, що 13-річний учень хворий на дитячий церебральний параліч і не може чинити опір, дерев'яною палицею завдала йому легкі тілесні ушкодження.

Перевірками встановлено, що вихователька била й інших вихованців інтернату. Зокрема, завдала кількох ударів руками і ногами 13-річній дитині, хворій на дитячий церебральний параліч і спастичну диплегію, і металевими ключами вдарила по голові неповнолітнього, завдавши фізичного білю.

За цими фактами Знаменська міжрайонна прокурора порушила кримінальні справи за ознаками злочинів, передбачених ч. 1ст. 125 (Навмисне легке тілесне ушкодження) і ч. 1 ст. 126 (Побої і катування) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Як повідомлялося, у жовтні цього року у Кіровоградській області було порушено кримінальну справу відносно вчителя англійської мови Павлиської загальноосвітньої школи ім. Василя Сухомлинського, який під час уроку вдарив пачкою зошитів по голові одного з учнів.