В Олександрії обговорили профілактику СНІДу серед молоді

В Олександрії обговорили профілактику СНІДу серед молоді

В Олександрії Кіровоградської області минулого тижня відбулося засідання міської координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу.

В засіданні взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міськради, начальник управління охорони здоров’я, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, голова місцевої організації Товариства Червоного Хреста та ін..

Йшлося про ситуацію з наданням медичної допомоги ВІЛ-інфікованим дітям в місті, стан виконання міських заходів профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу серед дітей та молоді, забезпечення кращої поінформованості дітей та молоді про загрозу ВІЛ-інфекції/СНІДу та формування мотивації до здорового способу життя, безпечної поведінки. Присутні також звернули увагу на недостатню кількість у місті тест-систем для проведення обстежень на ВІЛ-інфекцію.

З інформацією виступили заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник управління охорони здоров’я міської ради, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міський педіатр, завідуюча кабінетом інфекційних захворювань міської лікарні, завідувач регіональної діагностичної лабораторії по обстеженню населення на ВІЛ-інфекцію/СНІД, голова Олександрійської організації Товариства Червоного Хреста України.