Волонтерство – справа добровільна

Автор
Волонтерство – справа добровільна

Бути волонтером - справа відповідальна і нелегка, попри те - цікава, переконані самі добровольці. Дедалі частіше волонтерською роботою цікавиться молодь.

Допомагати іншим - благородно, кажуть молоді учасники волонтерського руху. І зізнаються: аби працювати з фізично обмеженими, хворими чи безпритульними потрібно любити життя в усіх його проявах. А ще бути морально сильним. Навіть якщо тобі - 10 років.

Конкурс "Кращий волонтер року" організували столичні центри соціальних служб для молоді. Тут кажуть: волонтерська робота - динамічна і жива, тому й цікава для молоді. Твердять: кращими волонтерами стають ті, хто ще вчора стояв на узбіччі життя. Тому серед них - чимало так званих "дітей вулиці".

Самі волонтери впевнені - вони працюють не марно. І на свята (що влаштовують для дітей-сиріт; дітей з малозабезпечених сімей чи ветеранів Великої Вітчизняної). І в будні - власним прикладом пропагуючи здоровий спосіб життя.

Юні волонтери переконані - наступного року їх побільшає. А вже сьогодні популяризацію волонтерства обіцяють розпочати в регіонах.

//5tv.com.ua