ВІЛ-інфікованим дітям даруватимуть диво
- Автор
- Дата публикации
![ВІЛ-інфікованим дітям даруватимуть диво](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/8/20/1e4ea94d-3bb97d75562ba1c48cd682d8f7875208.jpg?v=7160_1)
У Дніпропетровську відбулася презентація проекту «Подаруйте дітям диво!», започаткованого Дніпропетровським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадською організацією «Тамариск» за участю міського центру для ВІЛ-інфікованих дітей «Оберіг».
Суть проекту полягає у зборі коштів для реалізації найкращих соціальних проектів, спрямованих на вирішення проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які живуть з ВІЛ.
Йдеться про короткострокові проекти – терміном від місяця до трьох. Початок їх реалізації запланований на 1 грудня 2008 року. У проекту «Подаруйте дітям диво!» уже з’явилися офіційні партнери. Ними стали комерційні організації, у магазинах яких розміщено прозорі коробки для збору благодійних пожертвувань. Поруч з коробками – плакати та аудіоролики, що роз’яснюють сутність та мету проекту. Також до роботи над проектом долучилися волонтери.