УГКЦ шукає волонтерів для акції “Миколай тебе не забуде”
- Автор
- Дата публикации
![УГКЦ шукає волонтерів для акції “Миколай тебе не забуде”](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/2/76/5d202bc0-d9407cf0704ed6bd84a51e3954fb2762.jpg?v=7160_1)
Тернопільсько-Зборівська єпархія УГКЦ шукає волонтерів для акції “Миколай тебе не забуде”, повідомив 3 листопада ЗІК. Волонтери зможуть допомогти дітям із соціально незахищених родин відсвяткувати День святого Миколая.
Також УГКЦ звертається з проханням допомогти солодощами, книжками, іграшками, фруктами та іншим.
Крім того, просять зголоситися власників автомобілів, котрі зможуть допомогти розвозити подарунки у період 17-19 грудня.
Бажаючі взяти участь у благодійній акції “Миколай тебе не забуде” можуть отримати детальну інформацію у комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ за телефоном: 25-59-77.