Фестиваль творчості дітей та молоді Повір у себе
- Автор
- Дата публикации
![Фестиваль творчості дітей та молоді Повір у себе](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/9/71/0fd7f682-462805560a009642565dfdffec85a719.jpg?v=7160_1)
Відбувся 10-ий ювілейний Фестиваль творчості дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе». Його учасниками стали талановиті столичні діти з функціональними обмеженнями. У цьому році Фестиваль ювілейний і проводиться в рамках Національної програми «Діти України». Особливістю цьогорічного фестивалю стало також те, що учасників фестивалю привітала Лілія Подкопаєва та запросила їх на свій Фестиваль „Золота лілія”.
Уже традиційно у програмі фестивалю відбулася виставка творчих робіт; демонстрація фільмів про проблеми осіб з інвалідністю та приклади самореалізації; презентація послуг для осіб з особливими потребами; ігротека; концерт.
Усі учасники були відзначені призами, а кращі з них – направлені на міський Фестиваль дітей та молоді з особливими потребами.