Ще один подарунок багатодітній родині

Ще один подарунок багатодітній родині

Сьогодні голова облдержадміністрації Микола Романюк вручив багатодітній сім'ї Смальків з села Рованці Луцького району трактор "Сінтай". Цей подарунок придбав для родини керівник ВАТ "СМП" Сергій Мартиняк (торгова марка "Пан Курчак").

Саме він є одним із перших підприємців, який відгукнувся допомогти багатодітним сім'ям у рамках реалізації Президентської програми.

Родина Смальків виховує 11 дітей (у 2006 році Указом Президента України Любові Кузьмівні присвоєно почесне звання "Мати-героїня"). Вони мають підсобне господарство, обробляють майже 3 га городу. Такий міні-трактор стане сім'ї великою підтримкою для проведення сільськогосподарських робіт.

З проханням допомогти багатодітна мама зверталася до голови облдержадміністрації Миколи Романюка. І уже сьогодні, у результаті успішної співпраці влади та бізнесу родина отримала необхідну їм допомогу.

"Є ще ряд волинських бізнесменів, за кошти яких багатодітні сім'ї, що виховують 10 і більше неповнолітніх дітей, покращили свої житлово-побутові умови. У нас ще не до кінця вирішені ці питання у Луцьку. Однак, я впевнений, що і вони Новий рік будуть святкувати у нових квартирах" - сказав голова облдержадміністрації.

Довідково. У Волинській області створено благодійний фонд на підтримку соціальної ініціативи Президента України "Зігрій любов'ю дитину", де акумулюються кошти на вирішення житлово-побутових проблем багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.