Цифри у живописі - новий вид мистецтва винайшов восьмирічний вінничанин

Цифри у живописі - новий вид мистецтва винайшов восьмирічний вінничанин

Квіти, дерева і увесь навколишній світ на полотнах він зображає двійками, п'ятірками та десятками. На своїй першій персональній виставці презентував близько півсотні картин. За твердженням Костянтина, їх у його доробку значно більше, адже малює з чотирьох років.

Мрії та бачення світу найкраще виражати цифрами та літерами, переконаний восьмирічний художник із Вінниці Костянтин Сапун. Будь-які зображення він втілює у цифрово-літерних картинах. Основою для перших полотен 4 роки тому йому слугували шпалери та підлога. Батьки за творчість хлопчика не карали, а навпаки, усіляко підтримували й допомагали.

Руслана Селезньова, мати: "Це не важко, я думаю, що дитині потрібно любити і давати можливість втілювати мрії".

Найулюбленіший урок Кості – математика. Цей предмет вважає досить легким, а навчання – забавою. Нині восьмирічний хлопчик - учень четвертого класу. Може чітко пояснити будь-який урок. Зізнається, що іноді важче розкрити ідеї деяких своїх картин.

Костянтин Сапун, учень: "Ця літера дуже цікава і форма в неї не звична, тому і цікаво малювати".

У школі мистецтв, де навчається Костя, з цифровим видом живопису не працювали. Однак художні наставники хлопчика не намагаються змінювати його авангардистський стиль.

Оксана Верхова-Єднак, викладач образотворчого мистецтва дитячої музичної школи: "Цифрами літерами він розмовляє з нами і тим він показує єдність природи і математики".

Про те, що не встигає пограти футбол, Костянтин не шкодує – не хоче гаяти часу. Натомість планує більше працювати і перескочити ще через кілька класів. Про майбутню професію не говорить – ще не визначився, лише знає напевно, що живопис не покине, а лише вдосконалюватиме мистецтво цифр

//ictv.ua