Благодійна акція Квітка життя в Миколаєві

Благодійна акція Квітка життя в Миколаєві

Всеукраїнський благодійний фонд "Дитячий світ" за підтримки Міністерства у справах сім'ї, молоді і спорту України та Надра Банку 24-26 жовтня проводить благодійну акцію "Квітка життя", яка є складовою благодійної програми "Здорові діти у щасливій країні".

Акція присвячена вирішенню найбільш болючої проблеми дитячої медицини України - проблеми дитячої смертності. Жахлива статистика свідчить: 57% усіх випадків смертності дітей віком до одного року становить смертність немовлят у перші дні після появи на світ. Також часто життя дитини залежить від професійності лікарів і наявності необхідного медичного обладнання в реанімаціях. Але реанімаційні відділення дитячих обласних лікарень недостатньо забезпечені необхідним обладнанням для того, щоб ефективно рятувати життя дітей. Саме тому метою благодійної акції є допомогти забезпечити реанімаційні відділення 25 обласних дитячих лікарень України обладнанням, яке допоможе виходжувати новонароджених дітей, а також набагато більш ефективно рятувати дитячі життя.

Акція стартує у п'ятницю, 24 жовтня. О 12.00 на центральних площах 25 обласних центрів, в тому числі і в Миколаєві. О 12.30 починається збір коштів, який проходитиме протягом трьох днів і закінчиться 26 жовтня о 18.00. Кожному, благодійнику, який зробить пожертву, дарується лакована закладка до книжки із стилізованою квіткою зі смайликом всередині - символ акції "Квітка життя".

Кожного вечора по закінченні збору коштів скриньки будуть здаватися на збереження до відділення Надра Банку, який виступає партнером акції і гарантуватиме цільове використання всіх зібраних коштів. 27 жовтня о 11.00 у цих відділеннях буде проведено прес-конференцію про результати акції і інкасацію (вийомку коштів) зі скриньок за участі представників громадських організацій, преси і банку.

Зараз організатори акції шукають партнерів для того, щоб разом зібрати кошти. Волонтерську організацію, яка проводитиме акцію у обласному чи районному центрі, оргкомітет забезпечує наліпками, скриньками, плакатами, буклетами, бейджами у необхідній кількості, а також банером акції та іншими необхідними матеріалами. 10 організацій, які найбільш оригінально і ефективно проведуть акцію, отримають додатково матеріальні заохочення (як правило, це від 5% від суми зібраних коштів).

Волонтерські організації, які готові стати партнерами у проведенні акції, можуть повідомити про це до 17.00 10 жовтня. З питаннями можна звертатися на e-mail: [email protected], телефонами (044) 481 09 49 або (097) 517 78 70.