У Севастополі обговорювали проблеми ВІЛ-позитивних дітей
- Автор
- Дата публикации
![У Севастополі обговорювали проблеми ВІЛ-позитивних дітей](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/0/11/b7a58863-8060f7f26642c9ab780410fb46e12110.jpg?v=7160_1)
У Центрі профілактики наркоманії та ВІЛ/СНІДу відбувся круглий стіл на тему «Покращення життя ВІЛ-позитивних дітей та їх сімей».
На заході розглядалися питання життєдіяльності ВІЛ-позитивних дітей. Головною темою засідання стало питання надання державної допомоги сім’ям та дітям, яких торкнулась ВІЛ-інфекція. Також на круглому столі обговорювали можливість задоволення життєвих потреб ВІЛ-позитивних дітей, проблеми влаштування у сімейні форми виховання . Розглядалась методика підбору сімей і критерії їх прийняття на соціальний супровід та взаємодії організацій у забезпеченні визначення шляхів виведення сімей з кризи. Надання соціально-психологічної підтримки ВІЛ-позитивним дітям і їх сім’ям на етапі розкриття лікарями позитивного статусу.
Участь в обговоренні взяли представники Севастопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Севастопольської міської державної адміністрації, лікар-епідеміолог міського Центру профілактики ВІЛ/Сніду, керівники декількох дитячих будинків, начальники районних служб у справах дітей та представники неурядових організацій.
Довідково: У 2008 році в Україні почали відкриватися «центри для Віл інфікованих дітей та молоді», наразі їх налічується сім: у Дніпропетровську, Луганську, Одесі, Харкові, Криму та два у Києві. Відкриття цетрів стало можливим завдяки субвенції (додаткові кошти, що виділяє держава для місцевих органів влади) з державного бюджету прийнятого у 2007 році.