Українські дитячі лікарні отримають обладнання для здійснення нейрохірургічних операцій

Українські дитячі лікарні отримають обладнання для здійснення нейрохірургічних операцій

В рамках офіційного візиту до України Короля Швеції Карла XVI Густава у приміщенні Міжнародного благодійного Фонду “Україна 3000” відбулася зустріч пані Катерини Ющенко та Королеви Швеції Сильвії з нагоди церемонії передачі медобладнання для українських медичних закладів.

Міністр охорони здоров’я України Василь Князевич, який був присутній під час вручення від імені компанії “Elekta” сертифікату на обладнання для здійснення нейрохірургічних операцій на головному мозку, зазначив: “Для нас дуже важливо, що Королівство Швеція вкотре простягає руку допомоги, щоби спрямувати свою підтримку на майбутнє України – здоров’я підростаючого покоління. Галузь охорони здоров’я України і раніше отримувала допомогу від Королівства Швеція, зокрема на програми попередження передачі ВІЛ від матері до дитини, лікування педіатричного СНІДу, допомоги ВІЛ-позитивним дітям та їх родинам”.

Лише в минулому році нейрохірургічною службою Міністерства охорони здоров’я України 1372 маленьким українським пацієнтам здійснено операції на головному мозку. Це не тільки планові втручання та злоякісні пухлини, але й невідкладні стани та травми. На завершення пан Князевич сказав: “Як Міністр охорони здоров’я, як лікар, висловлюю сердечну подяку компанії “Elekta” за надану можливість не тільки найбільш ефективно використовувати накопичені знання та великий досвід, а ще й мати належні та безпечні умови праці, що відповідають сучасним вимогам”.