«Закони переможців» для молоді з малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей

«Закони переможців»  для молоді з малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей

У місті Запоріжжя розпочалася серія тренінгів для молоді з малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей України в рамках програми «Закони переможців». Організовує захід всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодь України за майбутнє» за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Мета програми - створення умов для самореалізації молоді з малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей. З учасниками працюватимуть професійні психологи та соціальні працівники. Кожна життєва ситуація розглядатиметься окремо і учасники, разом з організаторами спільно шукатимуть правильні рішення.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко пояснив, що Міністерство завжди сприяє проведенню таких тренінгів, адже дуже багато молодих людей з соціально-незахищених сімей часто страждають саме у психологічному плані. «Таким молодим українцям ми надаємо і завжди будемо надавати необхідну допомогу», – зазначив Міністр.

Учасники програми - школярі, студенти, аспіранти, трудова молодь з малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей віком від 14 до 35 років.(близько 150 осіб). Семінари триватимуть 2 дні